KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI

AddThis

Milujete hudbu a tanec? Ak áno, nenechajte si ujsť naše najnovšie predstavenie plné strhujúcich rytmov a temperamentu - srdečne Vás pozývame!
Tentokrát sme pre vás pripravili exkluzívnu hudobno-tanečnú show.

Okrem nášho charakteristického hudobného prejavu a očarujúceho spevu Silvie a Vanessy Šarköziových si budete môcť vychutnať strhujúci rytmus v štýle Gypsy Dance, ktorý vám spolu s profesionálne zvládnutými prvkami " body percussion" nepochybne rozprúdi krv v žilách.

Garanciou tanečného kumštu je líder populárnej rumunskej tanečnej skupiny - Totti Ovidiu - ktorý dlhodobo pôsobil ako sólista v svetoznámom Cirque du Soleil i v tanečnej skupine Romafest a v súčasnosti ako sólista účinkuje v Teatro dell´Opera di Roma a Opera de Lyon.

Jednoducho povedané, projekt „KING OF THE GYPSY DANCE“ zaručuje príliv nespútanej energie, majstrovské tanečné kreácie a skvelý hudobný zážitok.

TERMÍNY:

04.05. SENICA, 05.05. ŠTÚROVO, 19.05. BANSKÁ BYSTRICA, 25.05. VEĽKÝ KRTÍŠ, 10.06.PRIEVIDZA, 15.06. NOVÉ ZÁMKY, 19.09. ŽILINA, 21.09. TRENČÍN, 02.10. KOŠICE, 10.10. ROŽŇAVA, 27.10. NITRA

Vstupenky v predaji priamo na mieste vystúpenia alebo tu: www.ticketportal.sk.